Real Madridi kërkon yllin e Juventusit

105
real-madridi-kerkon-yllin-e-juventusit

Real Madridi do të bëjë një ofertë për mbrojtësin e Juventusit, Matthijs de Ligt, raporton “Calciomercato”.

Skuadra spanjolle shpreson të forcohet në qendër të mbrojtjes dhe e sheh reprezentuesin holandez si një opsion ideal.

Madridi shpreson se mund të ulë çmimin e kërkuar të “Bianconerëve”, duke i ofruar shërbimet e mesfushorit, Fede Valverde, si pjesë e marrëveshjes.

The post Real Madridi kërkon yllin e Juventusit appeared first on RahovecNET.