Buta i jep fund beqaris, ndanë momentet nga martesa

125
buta-i-jep-fund-beqaris,-ndane-momentet-nga-martesa

Reperi i shumë dashur nga publiku, Betim Januzaj – Buta, ka disa muaj që ka konfirmuar lidhjen e tij me bukuroshen, Fjolla.

Përpos suksesit në muzik ai pati fatin e mirë të ketë edhe një lidhje të shëndoshë sa që ta kurorëzojë atë me martesë, shkruan “Kosovarja”.

Artisti zbuloi se i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar me bukuroshën tanimë të njohur nga publiku, Fjollën.

Këngëtari ka ndarë disa fotografi në ‘Instagram’, ku shihen çifti mjaft të lumtur në sesionin fotografik ku Fjolla është e veshur në fustan të bardhë dhe me lule në dorë derisa Buta ka të veshur kostumin e dhëndrit.

Të shumta ishin edhe komentet ku në mesin e tyre shihen edhe ‘vajzat me zemëra të thyera’, të cilat ishin fanse të mëdha të artistit kosovar.

E çfarë të themi, çofshin të lumtur!

The post Buta i jep fund beqaris, ndanë momentet nga martesa appeared first on Gazeta Press.