E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 10 Shtator, 2021

arjan-konomi-i-mbjelle-floket?!-ja-si-po-duket…

Arjan Konomi i mbjellë flokët?! Ja si po duket…

0
Arjan Konomi ka befasuar me ndryshimin në pamje. Opinionisti i ‘Përputhen’ Arjan Konomi është rikthyer në ekranin televiziv me një pamje të freskuar. As Ariani nuk...
menyra-si-te-aplikoni-per-shtesat-prej-170-euro-per-lehonat-dhe-femijet

Mënyra si të aplikoni për shtesat prej 170 euro për lehonat dhe fëmijët

0
Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, ka shpjeguar mënyrën se si mund të aplikohet për shtesat prej 170 euro për lehonat dhe...
papa-francesku-do-te-jape-doreheqjen?-mediat-italiane-zbulojne-arsyet-e-mundshme

Papa Françesku do të japë dorëheqjen? Mediat italiane zbulojnë arsyet e mundshme

0
Orët e fundit, thashethemet për një dorëheqje të mundshme të Papës kanë qarkulluar në mediat italiane. Në artikullin e botuar nga Gazeta Libero Quotidiano, Papa...
kurti:-rritja-e-rasteve-pozitive-dhe-rasteve-te-vdekjes-nga-virusi,-ishte-e-befasishme-dhe-e-paparashikuar

Kurti: Rritja e rasteve pozitive dhe rasteve të vdekjes nga virusi, ishte e befasishme...

0
“Falënderim e mirënjohje infermierëve dhe mjekëve, policëve dhe inspektorëve, për këto mbi 500 ditë pune e beteje vetëmohuese”, ka thënë Kurti. Më tej, Kurti tha...
gjendet-i-vdekur-nje-34-vjecar-ne-lagjen-“mati”-ne-prishtine

Gjendet i vdekur një 34-vjeçar në lagjen “Mati” në Prishtinë

0
Një person është gjetur pa shenja jete, në orët e para të mëngjesit të së premtes, në lagjen “Mati 1” në Prishtinë. Lajmin për Express...
jerome-boateng-shpallet-fajtor-per-sulm-ndaj-ish-te-dashures-se-tij

Jerome Boateng shpallet fajtor për sulm ndaj ish të dashurës së tij

0
Futbollisti gjerman, Jerome Boateng është shpallur fajtor për sulm fizik ndaj ish të dashurës së tij dhe do të paguajë gjobë 1.8 milion euro Ai...
rikthehet-renault-5,-kesaj-radhe-ne-versionin-elektrik

Rikthehet Renault 5, kësaj radhe në versionin elektrik

0
Kur në fillim të vitit u prezantuar Renault 5 Prototype, shumë kanë shpresuar se ky retro model do të shfaqet nëpër rrugë. Renault tani ka...