Ja sa është rritur mbesa e Remzie Osmanit

297
ja-sa-eshte-rritur-mbesa-e-remzie-osmanit

Remzie Osmani është njëra ndër këngëtaret më me emër dhe të pëlqyera në tregun muzikor shqiptar.

Ajo dhe familja e saj, janë në qendër të vëmendjes pothuajse çdo ditë, shkruan “Kosovarja”.

Postimet e secilit pjesëtarë të familjes kthehen në kryefjalën e mediave rozë dhe marrin vëmendjen e të gjithëve.

Kështu ndodhi edhe së fundmi me një foto që ka postuar reja e këngëtares Gzimja.

Ajo ka postuar një foto të vajzës së saj në pushime dhe ajo që ka rënë në sy është se ajo ka filluar të rritet dhe po duket si një zonjushë e vogël shumë e ëmbël. /Kosovarja/

The post Ja sa është rritur mbesa e Remzie Osmanit appeared first on Gazeta Press.