Ja si duket Dhurata Dora pa pikë grimi

120
ja-si-duket-dhurata-dora-pa-pike-grimi

Dhurata Dora shpesh sjellë foto nga përditshmëria.

Jemi mësuar ta shohim përherë të rregulluar e veshur me stil duke sjellë poza për instagram, shkruan lajmi.net.

Por Dhurata di të jetë edhe e thjesht dhe nuk e ka problem të sjellë imazhe as në momente të tilla, së fundmi teksa ka pozuar krahë dy shokëve të saj ajo është shfaq pa pikë grimi.

Ndryshe, “Mi amor” është kënga e fundit në bashkëpunim me Noizyn./Lajmi/

The post Ja si duket Dhurata Dora pa pikë grimi appeared first on Gazeta Press.