E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 5 Shtator, 2021

mbi-2-mije-e-300-gjoba-shqipton-per-nje-dite-per-mosrespektim-te-ligjit-anti-covid-ne-kosove

Mbi 2 mijë e 300 gjoba shqipton për një ditë për mosrespektim të ligjit...

0
Policia e Kosovës po vazhdon të shqiptoj gjoba ndaj gjithë atyre që nuk po respektojnë masat Anti-COVID. Mbi 2 mijë gjoba janë shqiptuar vetëm për...
shqiperia-e-pret-hungarine,-bajrami-debuton-perkrah-uzunit-dhe-balajt

Shqipëria e pret Hungarinë, Bajrami debuton përkrah Uzunit dhe Balajt

0
Shqipëria do të kërkojë ta rigjejë rrugën e fitores në kualifikime për Kupën e Botës, sonte kur të përballet me Hungarinë në Elbasan. Kombëtarja e...
kejvina-kthella-shfaqet-provokuese-ne-veshjen-e-ngushte

Kejvina Kthella shfaqet provokuese në veshjen e ngushtë

0
Modelja po shfaqet joshëse në rrjete sociale. Modelja e njohur shqiptare është aktive në rrjete sociale prej ku edhe ndan imazhe apo video të ndryshme,...
hoti:-marreveshja-e-washingonit-eshte-nje-nga-ngjarjet-me-te-rendesishme-pas-shpalljes-se-pavaresise

Hoti: Marrëveshja e Washingonit është një nga ngjarjet më të rëndësishme pas shpalljes së...

0
Hoti është shprehur se kjo Marrëveshje është një prej ngjarjeve më të rëndësishme për vendin që pas shpalljes së pavarësisë. “Kjo Marrëveshje mund të konsiderohet...
mbyllen-mbi-20-kafiteri-ne-kryeqytet

Mbyllen mbi 20 kafiteri në kryeqytet

0
Mbi 20 kafiteri janë mbyllur dy ditët e fundit në Prishtinë nga Inspektorati. Kjo me arsyetimin se nuk i kanë respektuar masat e hyra...
shkoi-per-t’u-martuar-ne-afganistan:-amerikanja-e-bllokuar-rrefen-ankthin-dhe-traumen

Shkoi për t’u martuar në Afganistan: Amerikanja e bllokuar rrëfen ankthin dhe traumën

0
25 vjeçarja nga Kalifornia, Nasria, shkoi në kryeqytetin afgan në qershor për të vizituar familjen dhe për t’u martuar me të dashurin e saj. Ajo...
telefona-inteligjente-te-samsung-qe-do-te-marrin-android-12

Telefona inteligjentë të Samsung që do të marrin Android 12

0
Samsung ka njoftuar se cilët telefona Galaxy do të pajisen me versionin e ardhshëm të Android. Samsung ka njoftuar fillimin e fazës beta për One...
vetura-godet-nje-biciklist-ne-fshatin-dumnice-te-vushtrrise

Vetura godet një biçiklist në fshatin Dumnicë të Vushtrrisë

0
Një biçiklist është goditur nga një makinë në fshatin Dumnicë e Poshtme në komunën e Vushtrrisë. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësi i...
“aleanca-e-heshtur-e-albin-kurtit-me-aleksander-vuciq,-kunder-marreveshjes-se-uashingtonit”

“Aleanca e heshtur e Albin Kurtit me Aleksandër Vuçiq, kundër Marrëveshjes së Uashingtonit”

0
Një vit pas Marrëveshjes së Uashingtonit, kryeministri i Kosovës Albin Kurti dhe presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiq, janë më afër njëri- tjetrit duke bashkëpunuar...