E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 4 Shtator, 2021

u-lendua-me-kombetaren,-vijne-lajme-te-mira-nga-stafi-mjekesor-per-kylian-mbappe

U lëndua me kombëtaren, vijnë lajme të mira nga stafi mjekësor për Kylian Mbappe

0
Pasi u lirua nga ekipi kombëtar francez për shkak të një dhimbje në këmbën e tij të djathtë gjatë lojës kundër Bosnjës (1-1) në...
mero-baze:-aleanca-e-heshtur-e-albin-kurtit-me-aleksander-vuciq,-kunder-marreveshjes-se-uashingtonit

Mero Baze: Aleanca e heshtur e Albin Kurtit me Aleksandër Vuçiq, kundër Marrëveshjes së...

0
Shkruan: Mero Baze. Marrëveshja jo vetëm që i dha fund fushatës së anulimit të njohjeve ndërkombëtare nga Serbia, por vetë Marrëveshja përfshinte një nga njohjet...
vdekja-e-nairobit-merr-kuptim-ne-pjesen-e-5-te-“la-casa-de-papel”.

Vdekja e Nairobit merr kuptim në pjesën e 5 të “La Casa De Papel”.

0
Disa vd.ekje personazhesh kanë ndodhur në “La Casa de Papel”, mirëpo shumë prej fansave vazhdojnë “të mbajnë zi” për vdekjen e Nairobit (Alba Flores). Madje...
500-shet-e-falsifikuara,-per-nje-dite-3-raste

500-shet e falsifikuara, për një ditë 3 raste

0
Vetëm gjatë ditës se premte kanë ndodhur tri raste ku janë raportuar para të falsifikuara. Dy raste kanë ndodhur në Podujevë dhe një në...
aksidentohet-rende-vetura-policore-ne-prishtine,-pese-persona-te-lenduar

Aksidentohet rëndë vetura policore në Prishtinë, pesë persona të lënduar

0
Pesë persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti ndërmjet një veture policore dhe një makine të tipit ‘Golf ‘ në rrugën...
camavinga:-kalimi-i-ime-ne-real-madridi-ndodhi-shume-shpejt

Camavinga: Kalimi i imë në Real Madridi ndodhi shumë shpejt

0
18 vjeçari francez ndodhi në ditën e fundit të afatit kalimtar Lojtari i ri i Real Madridit, Eduardo Camavinga shkëlqeu me Francën U21 të enjten...
musliu-shoshi:-deputetet-e-vv-se-kane-mosmarreveshje-per-emerim-te-ambasadoreve

Musliu-Shoshi: Deputetët e VV-së kanë mosmarrëveshje për emërim të ambasadorëve

0
Për këtë ajo fajësoi Kryetarin e Komisionit, Haki Abazin, duke thënë se ai duhej të siguronte numrin kuorumit. “Duhet të kemi parasysh se ne nuk...