Si e mundi diabetin Rina Balaj?

191
si-e-mundi-diabetin-rina-balaj?

Këngëtarja dhe reperja Rina Balaj është njëra ndër fytyrat publike të përfolura në vend, kjo për shkak bujes që ajo ka bërë në fillimet e karrierës së saj, problemeve që ka pasur me disa prej vajzave të tjera të estradës shqiptare, e shumëçka tjetër, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkaq Rina viteve të fundit është fokusuar vetëm në karrierën e saj duke mos trazuar më ujërat në estradë.

Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja duke thënë se tanimë është duke iu përkushtuar vetëm karrierës së saj dhe se asgjë tjetër nuk është me rëndësi.

“Bad Rosita” është hiti i madh i Rines, këngë kjo që e sjell ndryshe këngëtaren nga Istogu, e cila siç kuptojmë para një kohe është përballur me sëmundjen e diabetit, por të cilen e ka mundur me anë të aktivitetit fizik.

The post Si e mundi diabetin Rina Balaj? appeared first on Gazeta Press.