E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 3 Shtator, 2021

land-rover-ka-prezantuar-defender-v8-bond-edition

Land Rover ka prezantuar Defender V8 Bond Edition

0
Kompania britanike e veturave ka paraqitur një model të kufizuar numerikisht të Defender V8, i cili ka një “rol” në filmin e fundit për...
per-ju-meshkuj-qe-refuzoni-vaksinen-anti-covid,-kallashi-e-ka-nje-ide-briliante

Për ju meshkuj që refuzoni vaksinën anti-Covid, Kallashi e ka një ide briliante

0
Instituti i Shëndetësisë Publike, vazhdimisht bënë apel tek qytetaret që të marrin vaksinën anti-Covid. E shumë prej fytyra publike kanë bëre edhe ftesë publike në...
polici-me-maske-te-vendosur-gabimisht-eshte-pare-teksa-ndalon-dy-gra-ne-ferizaj

Polici me maskë të vendosur gabimisht është parë teksa ndalon dy gra në Ferizaj

0
Një polic që po monitoronte respektimin e masave është parë me maskë të vendosur në mjekër teksa ka ndaluar dy gra. Lexues të Gazetës Express...
​qeveria-per-tre-muaj-shpenzoi-505.9-milione-euro

​Qeveria për tre muaj shpenzoi 505.9 milionë euro

0
Agjencia e Statistikave të Kosovës publikon llogaritë qeveritare të Kosovës në bazë tremujore, ku thuhej se në tre mujorin e dytë të hyrat ishin...
esat-raci-zevendeson-bashoten-per-te-parin-e-klines

Esat Raci zëvendëson Bashotën për të parin e Klinës

0
Në mbledhjen e sotme, KQZ ka certifikuar edhe katër kandidat të PDK-së, Bledar Berishën, kandidat për kuvend komunal, Artane Bytyçi kandidate për kuvend komunal...
kush-do-te-mund-ta-shohe-ndeshjen-me-greqine-nga-stadiumi?

Kush do të mund ta shohë ndeshjen me Greqinë nga stadiumi?

0
Këtë të diel, Kosova e pret në shtëpi Greqinë, për ndeshjen në fazën kualifikuese për Kampionat Botëror. Për shkak të masave anti-COVID të vendosura...
policia-ia-publikon-fotografine-te-dyshuarit-per-bixhoz-nga-kamenica:-nuk-erdhi-asnjehere-per-intervistim

Policia ia publikon fotografinë të dyshuarit për bixhoz nga Kamenica: Nuk erdhi asnjëherë për...

0
Policia e Kosovës ka njoftuar se Fehmija Kastrati, i cili po dyshohet për veprën penale “Organizim i Skemave Piramidale dhe Bixhozit të paligjshëm”, nuk...
si-e-mundi-diabetin-rina-balaj?

Si e mundi diabetin Rina Balaj?

0
Këngëtarja dhe reperja Rina Balaj është njëra ndër fytyrat publike të përfolura në vend, kjo për shkak bujes që ajo ka bërë në fillimet...