Fytyra e Vesa Lumës si kukull plastike falë photoshopit

195
fytyra-e-vesa-lumes-si-kukull-plastike-fale-photoshopit

Këngëtarja Vesa Luma njihet për hitet e saj.

Edhe pse është shpërngulur në Zelandë të Re bashkë me burrin dhe djalin, ajo nuk e ka harruar prejardhjen e saj.

Vesa me anë të postimeve në rrjetet sociale bën dedikime të shumta për vendlindje, ku edhe djalin e ka bërë një ‘patriot’ të vogël.

Nga aktiviteti i saj në rrjetet sociale, këngëtarja ndan edhe imazhe të ndryshme teksa bën përshkrime interesante.

Së fundmi ndau një selfie, ku shihet që nga përdorimi i photoshopit asaj i duket fytyra si kukull plastike.

‘Ni shkrepje dy min para ores policore’, shkroi ajo krahas imazhit./Indeksonline/

The post Fytyra e Vesa Lumës si kukull plastike falë photoshopit appeared first on Gazeta Press.