Me këtë stil të flokëve Loredana bëhet ‘kukull’

168
me-kete-stil-te-flokeve-loredana-behet-‘kukull’

Loredana është bërë prapë bionde.

Pas shumë eksperimenteve me stile të ndryshme të flokëve ajo është kthyer në stilin që duket se i pëlqen më shumë, shkruan Gazeta Press.

Së fundmi ajo postoi një video me frizerin kaci Lleshi ku ia ka rregulluar flokët.

Dhe me këtë stil me flokë të bardhë ajo po duket si barbie kukull./Gazeta Press/

Shiko videon:

The post Me këtë stil të flokëve Loredana bëhet ‘kukull’ appeared first on Gazeta Press.