Shtatzënë për herë të dytë? Ndjekësit urojnë Rezarta Shkurtën

179
shtatzene-per-here-te-dyte?-ndjekesit-urojne-rezarta-shkurten

Prej ditësh Rezarta Shkurta dhe partneri i saj Ermal Hoxha kanë nisur pushimet në Kretë të Greqisë e po kalojnë kohën në privatësinë e tyre.

Rezarta ka treguar se kanë zgjedhur që këto pushime t’I kalojnë vetëm pa vajzën e tyre, Herën.

Nga Kreta Rezarta Shkurta ka ndarë mjaft foto me Ermalin, por kjo e fundit lindi dyshime se këngëtarja është në pritje të fëmijës së dytë.

Ermal ka vënë duart në barkun e saj dhe komentuesit kaq deshën, nuk pritën për konfirmim, por kanë nisur urimet për të.

The post Shtatzënë për herë të dytë? Ndjekësit urojnë Rezarta Shkurtën appeared first on Gazeta Press.