Tuesday, March 28, 2023

Arkivat Përditshëm August 31, 2021

shtatzene-per-here-te-dyte?-ndjekesit-urojne-rezarta-shkurten

Shtatzënë për herë të dytë? Ndjekësit urojnë Rezarta Shkurtën

0
Prej ditësh Rezarta Shkurta dhe partneri i saj Ermal Hoxha kanë nisur pushimet në Kretë të Greqisë e po kalojnë kohën në privatësinë e...
xhafer-tahiri-konfirmon-mos-pjesemarrjen-ne-takimin-e-ftuar-nga-kurti

Xhafer Tahiri konfirmon mos-pjesëmarrjen në takimin e ftuar nga Kurti

0
Xhafer Tahiri e ka konfirmuar për KosovaPress se nuk do të jetë pjesëmarrës në këtë takim. Ai është pyetur nëse njëjtë do të veprojnë edhe...
policia-ne-prizren-shqiptoi-204-fleteparaqitje-per-mos-respektim-te-masave

Policia në Prizren shqiptoi 204 fletëparaqitje për mos respektim të masave

0
Në realizim të vendimit të Qeverise për masat e përgjithshme dhe të veçanta për kontroll, parandalimin dhe luftimin e pandemisë COVID-19, policia rajonale në...
drenica-triumfon-ne-udhetim-ndaj-dukagjinit

Drenica triumfon në udhëtim ndaj Dukagjinit

0
Ka përfunduar ndeshja e fundit e xhiros së dytë në Superligën e Kosovës në futboll. Klubi Futbollistik “Drenica” ka arritur fitore të madhë në udhëtim...
vetura-terheqese-elektrike-nga-cupra

Vetura tërheqëse elektrike nga Cupra

0
Cupra vazhdon, me një ritëm të shpejtë dhe shpall një koncept të ri elektrik. Emri i tij është Urban Rebel, dhe ne do të jemi...
ministria-e-tregtise-tha-se-skemat-e-granteve-kapin-vleren-e-3.6-milione-eurove

Ministria e Tregtisë tha se skemat e granteve kapin vlerën e 3.6 milionë eurove

0
Ministrja e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari, sot në një konferencë për medie ka njoftuar për lansimin e tri skemave të granteve për...