Çka kapi Geti sot në plazh?

185
cka-kapi-geti-sot-ne-plazh?

Getoar Selimi gjeti ‘kapi’ sot dy lloje të peshkut në një plazh të Afrikës.

Ai postoi fotografi në Instagram ku shihet me peshqit të llojeve tuna dhe barracuda.

’Kapja e ditës’, ka shkruar ai poshtë postimit.

Kujtojmë që Geti dhe Marina kanë nisur pushimet pak ditë pasi prezantuesja konfirmoi shtatzëninë me fotografi me bark të rrumbullakosur.

The post Çka kapi Geti sot në plazh? appeared first on Gazeta Press.