Sasa e realizon një pozë me shikim interesant

158
sasa-e-realizon-nje-poze-me-shikim-interesant

Sasa kohëve të fundit po merr vëmendje rreth dashurisë së re që ka krijuar.

Ajo në të shumtën e kohës po qëndron aktive në mediat rozë, duke goditur në forma të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që nuk ndalet me poza të shumta për ndjekësit, gjithmonë e në çdo kohë duket bukur dhe person i dalluar.

Këtë herë, me fustanin e veshur ajo realizon imazhin me një shikim habitës.

Ja shikojeni.

The post Sasa e realizon një pozë me shikim interesant appeared first on Gazeta Press.