Me fustan super të shkurtër, Jasmina duket kaq atraktive

160
me-fustan-super-te-shkurter,-jasmina-duket-kaq-atraktive

Jasmina Kadriu së fundmi ndryshoi stilin e flokëve.

Ajo u shfaq me flokë të gjata që po i rrin kaq bukur, shkruan Gazeta Press.

Jasmina ka pozuar me një fustan mjaft të shkurtër.

Ndërsa po duket kaq e bukur dhe atraktive me këtë stil./Gazeta Press/

The post Me fustan super të shkurtër, Jasmina duket kaq atraktive appeared first on Gazeta Press.