Wednesday, March 22, 2023

Arkivat Përditshëm August 29, 2021

psg-publikon-listen-e-lojtareve-per-ndeshjen-me-reims,-ftohen-messi-dhe-mbappe

PSG publikon listën e lojtarëve për ndeshjen me Reims, ftohen Messi dhe Mbappe

0
Paris Saint-Germain ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e vlefshme për xhiron e katërt në Ligue 1 ndaj Reims. Pjesë e kësaj...
me-fustan-super-te-shkurter,-jasmina-duket-kaq-atraktive

Me fustan super të shkurtër, Jasmina duket kaq atraktive

0
Jasmina Kadriu së fundmi ndryshoi stilin e flokëve. Ajo u shfaq me flokë të gjata që po i rrin kaq bukur, shkruan Gazeta Press. Jasmina ka...
​kurti-mbledh-keshillin-e-sigurise-kombetare,-shkak-situata-me-covid-19

​Kurti mbledh Këshillin e Sigurisë Kombëtare, shkak situata me COVID-19

0
Sipas njoftimit të Qeverisë, sot pasdite kryeministri Kurti do të thërras mbledhje urgjente të Këshillit të Sigurisë Kombëtare të Kosovës. “Për orën e mbledhjes do...
rrezohet-nga-skelet-derisa-po-punonte,-lendohet-nje-punetor-ne-prishtine

Rrëzohet nga skelet derisa po punonte, lëndohet një punëtor në Prishtinë

0
Nga Qendra Emergjente e QKUK-së është raportuar dje se një person i gjinisë mashkullore kishte kërkuar ndihmë pasi që lëndoi të dy këmbët. Nga njësia...
kompanite-prodhuese-funksionojne-edhe-ne-kete-kohe-pandemie-(video)

Kompanitë prodhuese funksionojnë edhe në këtë kohë pandemie (Video)

0
Ankohen për lëndë të parë dhe telashet me energji elektrike Edhe në këtë kohë pandemie, herë me masa kufizuese më të buta, herë më të...
derbi-liverpool-–-chelsea-mbyllet-pa-fitues

Derbi Liverpool – Chelsea mbyllet pa fitues

0
Chelsea e ka arritur një pikë mjaft të rëndësishme në udhëtim ndaj Liverpoolit, në kuadër të javës së tretë në Premierligë. “Blues” me 10 lojtarë...
sasa-e-realizon-nje-poze-me-shikim-interesant

Sasa e realizon një pozë me shikim interesant

0
Sasa kohëve të fundit po merr vëmendje rreth dashurisë së re që ka krijuar. Ajo në të shumtën e kohës po qëndron aktive në mediat...