Zbulohet se kur do të paraqitet Ronaldo për Man Utd

225
zbulohet-se-kur-do-te-paraqitet-ronaldo-per-man-utd

Cristiano Ronaldo ka kompletuar rikthimin e tij në Manchester United 12 vjet pasi u largua nga Old Trafford për në Real Madrid.

Ylli portugez u largua nga Juventusi të premten para se të fluturonte për në Lisbonë, ku “Djajtë e Kuq” konfirmuan kthimin e tij në klub.

Sidoqoftë, tifozët e United që shpresojnë ta shikojnë atë në fundjavë kur të përballen me Wolves do të mbeten të zhgënjyer.

Ronaldo do të qëndrojë në Portugali gjatë pushimit ndërkombëtar para se të kthehet në Old Trafford

Ndeshja e parë e United pas pushimit është në shtëpi me Newcastle United më 11 shtator dhe Ronaldo mund të bëjë debutimin e tij të dytë aty.

The post Zbulohet se kur do të paraqitet Ronaldo për Man Utd appeared first on RahovecNET.