Kjo është Blerta, motra bukuroshe e Blerona Zeqirit

308
kjo-eshte-blerta,-motra-bukuroshe-e-blerona-zeqirit

Ani pse e pashme, ajo nuk e ka parë televizionin ose skenen si opsion.

Blerta Zeqiri, rri larg aktiviteteve publike dhe me sa duket nuk i pëlqen fare që të ketë vëmendje, shkruan “Kosovarja”.

Pra, ndryshe nga e motra Blerona, e cila që nga adoloshenca e hershme është pjesë aktive e ekranit.

Blerta Zeqiri kishte ditëlindjen dhe Blerona ja uroj me këtë foto të bukur.

The post Kjo është Blerta, motra bukuroshe e Blerona Zeqirit appeared first on Gazeta Press.