Në ditëlindjen e saj, Rona Nishliu na tregoi si rrallëherë portretin e bukur familjar

201
ne-ditelindjen-e-saj,-rona-nishliu-na-tregoi-si-rrallehere-portretin-e-bukur-familjar

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Rona Nishliu, festoi ditëlindjen e saj, kësaj here më e plotësuar se në çdo ditëlindje tjetër.

Kjo sepse kjo ditëlindje e gjeti Ronën me dy bekime, vajzën Noa dhe të voglin Bardhyl, si rrallëherë, këngëtarja qerasi ndjekësit në Instagram me një pozë të veçantë të portretit familjar, ku shkroi disa fjalë domethënëse.

“Vitet ikin e ne po rinohemi befasitë më të këndshme, përherë nga familja! Faleminderit që kujtoheni për mu edhe atëherë kur jam e sigurtë se më keni harru ekip i mirë burri  dhe nana ime, gjithashtu faleminderit dhe gjithë juve për fjalët e ëmbla dhe dedikimet.

I’m happiest with you all bdaymama“

The post Në ditëlindjen e saj, Rona Nishliu na tregoi si rrallëherë portretin e bukur familjar appeared first on Gazeta Press.