Martohet Greta Koçi? Shfaqet me unazë në gishtë

206
martohet-greta-koci?-shfaqet-me-unaze-ne-gishte

Pak ditë më parë në rrjet qarkulloi lajmi i cili surprizoi fansat dhe simaptizantët e këngëtares Greta Koçi.

Mediat bënë të ditur se këngëtarja është fejuar me të riun nga Austria.

Gjithashtu u tha se Greta së shpejti do t’i japi fund beqarisë dhe do të kurorzojë në martesë dashurinë më austriakun.

Ditët e fundit ajo ndodhet ne Kosovë duke kaluar disa dite pushime me familjen, Enin dhe Gencin e me shumë mundësi edhe partnerin e saj të cilin është siguruar të mos e publikoi në Instagram.

Në një nga videot bie në sy unaza tradicionale e martesës të cilën këngëtaria e mban në gisht.

Që këtu lindin dyshimet se Greta Koçi ka dhënë fund beqarisë në privatësi, port ë gjithë presin pamjet.

The post Martohet Greta Koçi? Shfaqet me unazë në gishtë appeared first on Gazeta Press.