Morena tregon më shumë seç duhet në fotot e fundit

234
morena-tregon-me-shume-sec-duhet-ne-fotot-e-fundit

Morena Taraku ka vazhduar të bëjë foto provokuese nëpër rrjetet sociale

Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku vazhdon të jetë atraktive por edhe provokuese në rrjetet sociale.

Ajo në një foto të fundit ka treguar këmbën e saj derisa tregon më shumë se duhet të pasmet e saj.

Bukuroshja kosovare po vazhdon që krahas modelimit dhe këngës të merret edhe me biznes, të cilën gjë asnjëherë nuk e ka harruar ta thotë.

Kujtojmë se Morena ka disa vite që karrierën e saj po e zhvillon në Turqi.

The post Morena tregon më shumë seç duhet në fotot e fundit appeared first on Gazeta Press.