Blerona tregon që ka pranuar një buqetë me lule

169
blerona-tregon-qe-ka-pranuar-nje-buqete-me-lule

Blerona Zeqiri shumë herë mbetët e komentuar me veprime të shumta që bën.

Moderatorja e njohur pasi që realizon postime të ndryshme për ndjekësit, shumë herë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”

Pasi që bën ndërhyrje të shumta tek vetja, shumë herë tërheqë vëmendje dhe ua kalon të gjitha femrave.

Blerona në shumë raste e mban të fshehur jetën private, duke mos dhënë detaje për të tjerët.

Por, shumë herë ndan momente të shumta të dhuratave që pranon.

Edhe këtë herë, në storien e saj ajo ka publikuar një buqetë me lule.

Por nuk dihet nga kush e pranoi?!

The post Blerona tregon që ka pranuar një buqetë me lule appeared first on Gazeta Press.