Çfarë gjeti Ledri sot? (FOTO)

163
cfare-gjeti-ledri-sot?-(foto)

Ledri Vula ka gjetur sot atë nuk e ka pritur.

Reperi hyri në Instagram për të postuar një kartë identiteti të një personi që quhet poashtu Ledri.

‘Gjeta dhe Ledrin ma t’madh se une’, ka shkruar artisti mbi imazhin e publikuar.

Pra, ne paskemi edhe një Ledër më të moshuar se reperi jonë.

The post Çfarë gjeti Ledri sot? (FOTO) appeared first on Gazeta Press.