Bora Zemani duket yll në fotot e fundit

219
bora-zemani-duket-yll-ne-fotot-e-fundit

Bora Zemani është njëra ndër prezantueset më të komentuara dhe më të pëlqyera të momentit.

Çdo postim i saj kthehet në lajmin e ditës duke u komentuar kështu nga të gjithë.

Ajo që e karakterizon prezantuesen janë linjat e saj përfekte që Bora ka.

Në fotot e fundit ajo morri vëmendjen, ku po duket tejet bukur dhe sigurisht format e saj trupore nuk ka si të kalojnë pa u vënë re e pa u komentuar. /Kosovarja/

The post Bora Zemani duket yll në fotot e fundit appeared first on Gazeta Press.