Wednesday, March 22, 2023

Arkivat Përditshëm August 23, 2021

imazhet-me-ushqim-jane-nder-publikimet-me-te-shpeshta-te-amerikaneve-ne-facebook

Imazhet me ushqim janë ndër publikimet më të shpeshta të amerikanëve në Facebook

0
Ata vunë në dukje në Facebook se cilat publikime në këtë rrjet social kanë numrin më të madh të shikimeve në Shtetet e Bashkuara,...
bora-zemani-duket-yll-ne-fotot-e-fundit

Bora Zemani duket yll në fotot e fundit

0
Bora Zemani është njëra ndër prezantueset më të komentuara dhe më të pëlqyera të momentit. Çdo postim i saj kthehet në lajmin e ditës duke...
armend-zemaj-i-ldk-se:-kryeminister-dhe-minister-“rekordzi”,-ku-jeni?

Armend Zemaj i LDK-së: Kryeministër dhe ministër “rekordzi”, ku jeni?

0
Ai përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se pushteti aktual qytetarët po i sheh si numra për vota, prandaj edhe është kjo gjendje...
sot-dita-e-xherdan-shaqirit

Sot dita e Xherdan Shaqirit

0
Xherdan Shaqiri do t’iu nënshtrohet testeve mjekësore te Lyoni mëngjesin e sotëm, para se ta kompletojë kalimin nga Liverpooli te gjiganti i Ligue 1...
keta-jane-dy-te-dyshuarit-qe-po-kerkohen,-lane-para-spitalit-ne-ferizaj-nje-20-vjecare-pa-shenja-jete

Këta janë dy të dyshuarit që po kërkohen, lanë para spitalit në Ferizaj një...

0
Një 20 vjeçare është sjell sot pa shenja jete në Qendren Emergjente në Ferizaj nga dy persona që janë larguar nga vendi i ngjarjes. Dyshohet...
blerim-latifi-ironizon-me-sigurine-e-shtuar-ne-korce:-skena-e-tille-shkon-me-kengen-“kallashnikov”

Blerim Latifi ironizon me sigurinë e shtuar në Korçë: Skena e tillë shkon me...

0
Pjesëmarrja e Bregoviq është përcjellë me kritika të shumta nga shumë fytyra të njohura shqiptare në Kosovë e Shqipëri për shkak të këngëve të...
​peci-ne-“agra-2021”-ne-slloveni:-prodhimet-vendore-duhet-prioritizuar

​Peci në “Agra 2021” në Slloveni: Prodhimet vendore duhet prioritizuar

0
Në kuadër të Konferencës Ndërkombëtare Ministrore, Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci po merr pjesë në hapjen e Panairit të 59-të...
cfare-gjeti-ledri-sot?-(foto)

Çfarë gjeti Ledri sot? (FOTO)

0
Ledri Vula ka gjetur sot atë nuk e ka pritur. Reperi hyri në Instagram për të postuar një kartë identiteti të një personi që quhet...
javen-tjeter-publikohet-lista-e-kosoves-per-ndeshjet-e-shtatorit

Javën tjetër publikohet lista e Kosovës për ndeshjet e shtatorit

0
Edhe pak ditë na ndajnë nga ndeshjet tjera të Kosovës në eliminatoret për Kampionatin Botëror që mbahet vitin tjetër në Katar. Kosova në fillim të...