Kjo është dhurata speciale që Ryva Kajtazi ia bëri frizerit Kaci

179
kjo-eshte-dhurata-speciale-qe-ryva-kajtazi-ia-beri-frizerit-kaci

A e keni ditur që këngëtarja e njohur kosovare, Ryva Kajtazi, është kuzhiniere shumë e mirë?

Ajo, e ka kuzhinën pasion, madje gatuan në perfeksion, shkruan “Kosovarja”.

Miq të afërt të këngëtares tregojnë se ajo ja ka anën për gatime tradicionale, moderne, por edhe për ëmbëlsira dhe koktele.

Një tjetër pikë e fortë, është dekori që u bënë gatimeve të saj.

Ruva, ja ka dërguar si dhuratë një tortë të bërë me duart e saj, Kacit, bashkëpunëtorit dhe mikut të saj.

The post Kjo është dhurata speciale që Ryva Kajtazi ia bëri frizerit Kaci appeared first on Gazeta Press.