Sindi thyen rrjetin me foton provokuese

190
sindi-thyen-rrjetin-me-foton-provokuese

Sindi Loci është një nga personazhet më të komentuara në mediat rozë.

Ish konkurrentja e Përputhen nuk ndalet së provokuari dhe thumbuari ish konkurrentë të tjerë të Përputhen.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shfaqet me bikini në një pozë shumë provokuese.

Krahas fotos Sindi shkruan: “Respekto ata që të urrejnë, janë të vetmit që mendojnë se ti je më e mirë se ata.”

The post Sindi thyen rrjetin me foton provokuese appeared first on Gazeta Press.