E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
Reklama

Arkivat Përditshëm 19 Gusht, 2021

“ku-je-e-tek-je-kam-me-te-gjete-e-ki-me-pa-se-kush-jam”,-1-muaj-paraburgim-per-kanosje-ndaj-zyrtarit-policor

“Ku je e tek je kam me të gjetë e ki me pa se...

0
Gjykata Themelore në Prizren i ka caktuar masën e paraburgimit një personi me inicialet B.P., pasi i njëjti dyshohet se ka kanosur një zyrtar...
sindi-thyen-rrjetin-me-foton-provokuese

Sindi thyen rrjetin me foton provokuese

0
Sindi Loci është një nga personazhet më të komentuara në mediat rozë. Ish konkurrentja e Përputhen nuk ndalet së provokuari dhe thumbuari ish konkurrentë të...
rreth-400-milione-euro-me-pak-qarkullim-per-shkak-te-anulimit-te-dasmave

Rreth 400 milionë euro më pak qarkullim për shkak të anulimit të dasmave

0
Me vendimin e ri të qeverisë për ndalimin e dasmave dhe ahengjeve në tregun e Kosovës për vetëm 2 javë pritet të qarkullojnë rreth...
po-akuzohet-se-iku-nga-vendi-me-169-milione-dollare,-flet-presidenti-i-afganistanit

Po akuzohet se iku nga vendi me 169 milionë dollarë, flet presidenti i Afganistanit

0
Presidenti i dëbuar afgan, Ashraf Ghani, i cili aktualisht është në ekzil në Emiratet e Bashkuara Arabe, i ka quajtur “të pa baza” dhe...
anetari-i-ldk-se-ne-kqz:-perparim-rama-ka-dokumentacion-te-kosoves,-i-ploteson-kushtet-per-certifikim

Anëtari i LDK-së në KQZ: Përparim Rama ka dokumentacion të Kosovës, i plotëson kushtet...

0
Përmes një njofitmi, Dushi thotë se KQZ është duke shqyrtuar kërkesat e subjekteve dhe më pastaj pason vendimi përfundimtar. “Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, përkatësisht Zyra...
arrestohet-nje-person,-dyshohet-se-rrahu-nje-23-vjecar-ne-novoberde

Arrestohet një person, dyshohet se rrahu një 23-vjeçar në Novobërdë

0
Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së sotme është arrestuar një person, i dyshuar për lëndim të rëndë trupor. Policia ka njoftuar se...
nese-mbappe-nuk-vjen-kete-vere,-real-madrid-do-te-tentoje-transferimin-e-haaland

Nëse Mbappe nuk vjen këtë verë, Real Madrid do të tentojë transferimin e Haaland

0
Los Blancos në verën e ardhshme mund të transferojnë këtë dyshe në Santiago Bernabeu Derisa kanë mbetur edhe dy javë deri në fund të përfundimit...
nissan-zbuloi-makinen-sportive-te-ridizajnuar-2023-nissan-z

Nissan zbuloi makinën sportive të ridizajnuar 2023 Nissan Z

0
Më shumë se një dekadë pas debutimit të parë të Nissan 370Z – zëvendësimi i tij më në fund ka mbërritur. Bëhet fjalë për Nissan...