Ledijanes së “Përputhen” nuk i mjaftojnë 400 mijë

161
ledijanes-se-“perputhen”-nuk-i-mjaftojne-400-mije

Të gjithë pjesmarrësit e shout të njohur televiziv “Përputhen”, kanë bërë qindra mijëra ndjekës në rrjete sociale.

Janë bërë të famshëm dhe tejet të percjellur në Instagram, ku edhe po fitojnë mjaftë mirë përmes reklamave.

Ledijana, ka mbi 400 mijë follow në Instagram, por dëshiron të ketë edhe më shumë dhe kjo është arsyeja që nuk e le të hapur faqen e saj.

Ndryshe, Ledijana është një nga më të njohurat e shout, padyshim se është Ledijana, e cila u shndërrua në protagnoiste për shkak të historisë me Mevlanin. /Kosovarja/

The post Ledijanes së “Përputhen” nuk i mjaftojnë 400 mijë appeared first on Gazeta Press.