E akuzuan që ka shtuar peshë përsëri, por në foton e fundit me bikini Fifi vërteton të kundërtën

148
e-akuzuan-qe-ka-shtuar-peshe-perseri,-por-ne-foton-e-fundit-me-bikini-fifi-verteton-te-kunderten

Fifi, këngëtarja më me emër dhe ndër më të pëlqyerat në show bizin shqiptar është komentuar shumë së fundmi se ka shtuar kilogramë, edhe pse ajo ka ndryshuar shumë që disa muaj, shkruan “Kosovarja”.

Fifi ka treguar se ajo për një kohë të shkurtër dhe me disa regjime ajo është kthyer në peshën që dikur kishte pasur.

Këngëtarja vazhdimisht ka treguar se ndihet shumë rahat me trupin e saj dhe se asnjëherë nuk i ka penguar pesha, por këtë hap është dashur ta merrte për shkak disa komplikimeve shëndetsore që këngëtares ju kanë paraqitur.

Ndërkaq ajo së fundmi është akuzuar se përsëri ka shtuar peshë por fotoja që këngëtarja ka postuar në llogarinë e saj në Instagram po vërteton të kundërtën.

Ffif ka pozuar me bikini dhe po duket mjaft bukur. /Kosovarja/

The post E akuzuan që ka shtuar peshë përsëri, por në foton e fundit me bikini Fifi vërteton të kundërtën appeared first on Gazeta Press.