Wednesday, March 22, 2023

Arkivat Përditshëm August 18, 2021

ledijanes-se-“perputhen”-nuk-i-mjaftojne-400-mije

Ledijanes së “Përputhen” nuk i mjaftojnë 400 mijë

0
Të gjithë pjesmarrësit e shout të njohur televiziv “Përputhen”, kanë bërë qindra mijëra ndjekës në rrjete sociale. Janë bërë të famshëm dhe tejet të percjellur...
flasin-nga-pdk:-zyrtaret-si-izmaku-duhet-te-leshojne-rruge-per-kuadro-te-reja-premtuese

Flasin nga PDK: Zyrtarët si Izmaku duhet të lëshojnë rrugë për kuadro të reja...

0
Gjoshi tha për KosovaPress se reformat e nisura në PDK po u pengojnë disa zyrtarëve që janë mësuar të mbajnë pozita e privilegje tash...
shqiperia-rrit-eksportin-me-kosoven,-jo-edhe-importin

Shqipëria rrit eksportin me Kosovën, jo edhe importin

0
Në muajin korrik 2021, vendet me të cilët Shqipëria ka pasur rritje më të madhe të eksporteve, në krahasim me korrikun 2020 janë: Italia...
presidenti-afgan:-u-largova-nga-vendi-per-te-shmangur-gjakderdhjen

Presidenti afgan: U largova nga vendi për të shmangur gjakderdhjen

0
Presidenti afgan Ashraf Ghani deklaroi se ishte larguar nga vendi për të shmangur gjakderdhjen. Ai këto deklarime i bëri derisa talibanët vetëm se hynë...
kapen-31-kg-droge-ne-komoran,-vihen-ne-pranga-dy-persona

Kapen 31 kg drogë në Komoran, vihen në pranga dy persona

0
Antidroga e Policisë së Kosovës në rajonin e Prishtinës ka konfiskuar 31kg substancë të dyshuar narkotike dhe ka prangosur dy persona të dyshuar për...
barcelona,-nje-mundesi-e-dyte-per-memphis-depay

Barcelona, një mundësi e dytë për Memphis Depay

0
Pasi dështoi në Manchester United, holandezi ka pasur paraqitje të mirë me skuadrën katalunase Në verën e vitit 2015 Manchester United kishte nënshkruar me Memphis...
vetevendosje-synon-fushe-kosoven-me-enver-bajcincen

Vetëvendosje synon Fushë Kosovën me Enver Bajçincën

0
Në njoftimin e qendrës së Vetëvendosjes në Fushë Kosovë thuhet se Bajçinca është doktor i shkencave ekonomike, profesor universiteti dhe ekspert i angazhuar tek Autoriteti...
e-akuzuan-qe-ka-shtuar-peshe-perseri,-por-ne-foton-e-fundit-me-bikini-fifi-verteton-te-kunderten

E akuzuan që ka shtuar peshë përsëri, por në foton e fundit me bikini...

0
Fifi, këngëtarja më me emër dhe ndër më të pëlqyerat në show bizin shqiptar është komentuar shumë së fundmi se ka shtuar kilogramë, edhe...