Plagosje me armë zjarri në Doganaj të Kaçanikut

185
plagosje-me-arme-zjarri-ne-doganaj-te-kacanikut

Një person është plagosur me armë zjarri pasditen e sotme në fshatin Doganaj të Kaçanikut.

Këtë e ka konfirmuar për lajmi.net, zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Ferizajt, Basri Shabani.

Ai bëri të ditur se motivet e plagosjes ende nuk janë bërë të ditura, të dyshuarit kanë ikur nga vendi i ngjarjes ndërsa i plagosuri është dërguar në QKUK

“Mund te konfirmoj plagosjen ne fshatin Doganaj te Kaçanikut, motivet ende nuk dihen, i plakosuri eshte derguar ne QKUK, Te dyshuarit kan ikur nga vendi i ngjarjes, njesitet tona jane ne vendin e ngjarjes ne ekzaminim te vendit te ngjarjes dhe grumbullimit te informacioneve”, tha Shabani.