Wednesday, March 22, 2023

Arkivat Përditshëm August 17, 2021

cka-u-tha-ne-takimin-e-perfaqesueseve-te-medieve-dhe-oak?-(video)

Çka u tha në takimin e përfaqësuesëve të medieve dhe OAK? (Video)

0
Kërkohet  suspendim i vendimit për taksë ndaj komunës së Prishtinës  Komuna e Prishtinës në vitin 2013 kishte marrë vendim  për plotësimin e rregullores për tarifa,...
plagosje-me-arme-zjarri-ne-doganaj-te-kacanikut

Plagosje me armë zjarri në Doganaj të Kaçanikut

0
Një person është plagosur me armë zjarri pasditen e sotme në fshatin Doganaj të Kaçanikut. Këtë e ka konfirmuar për lajmi.net, zëdhënësi i Policisë së...
nissan-dhe-toyota-mes-kompanive-qe-formojne-nje-konsorcium-per-te-mbrojtur-“makinat-e-lidhura-ndermjet-vete”-nga-sulmet-kibernetike

Nissan dhe Toyota mes kompanive që formojnë një konsorcium për të mbrojtur “makinat e...

0
Një konsorcium që përfshin Toyota dhe Nissan është formuar për të mbrojtur “makinat e lidhura ndërmjet vete” nga sulmet kibernetike. Konsorciumi përbëhet nga 90 kompani...
atletico-i-kerkon-60-milione-euro-per-trippier

Atletico i kërkon 60 milionë euro për Trippier

0
Manchester United dhe Arsenali janë të interesuar për mbrojtësin e djathtë anglez. “Los Colchoneros” nuk janë të gatshëm të heqin dorë nga kjo shumë...
nje-shqiptare-e-bllokuar-ne-kabul,-amerikanet-po-provojne-per-ta-nxjerre

Një shqiptare e bllokuar në Kabul, amerikanët po provojnë për ta nxjerrë

0
Ministria e Jashtme e Shqipërisë e konfirmon se në Afganistan ndodhet edhe një shqiptare. MEPJ thekson se shqiptarja punon prej vitesh në Afganistan për llogari...
“partite-nuk-po-u-ndahen-kandidateve-qe-kane-probleme-me-ligjin,-poashtu-po-i-shperfillin-kandidatet-gra”

“Partitë nuk po u ndahen kandidatëve që kanë probleme me ligjin, poashtu po i...

0
Partitë kosovare tashmë kanë përfunduar procedurat e aplikimit të kandidatëve në KQZ, bashkë me emrat për kandidatë të asambleve komunale në të gjitha komunat...
pa-turp,-vajza-e-lutes-shfaq-pjesen-intime,-a-pat-te-brendshme?

Pa turp, vajza e Lutës shfaq pjesën intime, a pat të brendshme?

0
Kënga Haziri ka postuar një fotografi mjaftë të zjarrtë. Mbrëmjen e sotme ajo ka lënë të gjithë fansat e saj me gojë hapur, shkruan Gazeta...
hazard-i-gatshem-ta-harroje-lendimin

Hazard i gatshëm ta harrojë lëndimin

0
Ancelotti dëshiron që ai të kthehet në formën e tij më të mirë Eden Hazard pati një paraqitje të fuqishme kundër Alavesit në ndeshjen e...
haliti:-organizatat-xhihadiste-i-ofruan-para-uck-se,-u-refuzuan

Haliti: Organizatat xhihadiste i ofruan para UÇK-së, u refuzuan

0
Ai në një intervistë në T7 ka thënë se të gjitha ofertat ishin refuzuar me automatizëm. Sipas tij Ushtria Çlirimtare ka pasur filtrat e saj,...