Pas ndarjes Loredana i drejtohet Mozikut: Më puth para se të shkosh

165
pas-ndarjes-loredana-i-drejtohet-mozikut:-me-puth-para-se-te-shkosh

Pasi që u ribashkuan Mozik dhe Loredana kohët e fundit po shpërndahen lajmë që ata të dy janë ndarë prapë.

Kjo për shkak të disa postimeve që bën të dy në rrjete sociale ku duket se fjalët ishin thumba për njëri tjetrin, shkruan Gazeta Press.

Edhe pse Mozik ka treguar se thëniet që i poston nuk kanë të bëjnë me jetën e tij prapë aludohet se ata janë ndarë.

E Loredana postoi një fotografi të saj ku shihet duke dëgjuar këngë ndërsa duket se përshkrimi ishte kushtuar Mozikut ”Më puth fort para se të shkosh” thuhet në përshkrim që shumë fansa aluduan se ishin për Mozikun./Gazeta Press/

Shiko videon:

The post Pas ndarjes Loredana i drejtohet Mozikut: Më puth para se të shkosh appeared first on Gazeta Press.