Bora Zemani mahnit me setin e ri fotografik, pozon me bikini

176
bora-zemani-mahnit-me-setin-e-ri-fotografik,-pozon-me-bikini

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të komentuara dhe më të pëlqyera për publikun.

Bora Zemani ka prezantuar emisionin më të shikuar në vend “Përputhen”.

Ky fakt e ka bërë atë akoma më të pëlqyer nga audienca gjatë kësaj kohe, shkruan “Kosovarja”.

Ajo komentohet e përflitet shumë per jetën e saj private, e sidomos për lidhjen që ajo kishte me Donald Veshaj.

Ata i dhanë fund lidhjes së tyre disa muaj më parë, e poshtu u komentuan shumë edhe për “Diss-at” që ata kohë pas kohe i bënin njëri tjetrit në rrjete sociale.

Moderatorja merr shumë vëmendjen me çdo postim të saj në rrjete sociale, kjo ndodhi edhe së fundmi, me disa foto që Bora postoi në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo ka pozuar me bikine duke vënë kështu në pah format përfekte që ajo posedon.

Ajo po duket shumë bukur dhe mjaft tërheqëse. /Kosovarja/

The post Bora Zemani mahnit me setin e ri fotografik, pozon me bikini appeared first on Gazeta Press.