Wednesday, March 22, 2023

Arkivat Përditshëm August 14, 2021

psg-publikon-listen-e-te-ftuar-per-ndeshjen-e-sotme,-mungojne-messi,-ramos-e-neymar

PSG publikon listën e të ftuar për ndeshjen e sotme, mungojnë Messi, Ramos e...

0
Skuadra e Paris Saint-Germain sot luan ndeshjen e dytë të edicionin 2021/22 në Ligue 1, shkruan Sinjali Sport. Parisienet e presin në “Parkun e Princave”...
bora-zemani-mahnit-me-setin-e-ri-fotografik,-pozon-me-bikini

Bora Zemani mahnit me setin e ri fotografik, pozon me bikini

0
Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të komentuara dhe më të pëlqyera për publikun. Bora Zemani ka prezantuar emisionin më të shikuar në vend...
manipuluan-kilometrat-e-veturave,-policia-inicion-9-raste-ne-ferizaj

Manipuluan kilometrat e veturave, Policia inicion 9 raste në Ferizaj

0
Policia e Kosovës ka iniciuar kallëzime penale ndaj nëntë personave nën dyshimin për veprën penale “Mashtrim, shmangie doganore dhe falsifikim i dokumentit”. Sipas njoftimit të...
vetevendosje-zyrtarizon-kandidatin-per-kryetar-te-drenasit

Vetëvendosje zyrtarizon kandidatin për kryetar të Drenasit

0
Kjo është konfirmuar nga Shemsi Elezi, ish-kandidat për kryetar të kësaj komune nga VV-ja në zgjedhjet e vitit 2017. Fejzi Kiqina është vëllai i heroit...
kurti:-bonot-e-diaspores-mundesi-e-mire-per-te-kontribuar-ne-ndertimin-e-vendit

Kurti: Bonot e Diasporës mundësi e mirë për të kontribuar në ndërtimin e vendit

0
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka apeluar te bashkatdhetarët që të investojnë në Bonot e Diasporës, pasi ky investim është për zhvillimin e shtetit...
iphone-13-lansohet-ne-shtator,-pritet-te-kete-bateri-me-te-medha

iPhone 13 lansohet në shtator, pritet të ketë bateri më të mëdha

0
Apple ka të ngjarë të lëshojë të katër modelet e linjës së saj të re ” iPhone 13″ në shtator me bateri më të...