Lladrovci: Lushtaku nuk do të çertifikohet si kandidat për Skenderajn

151
lladrovci:-lushtaku-nuk-do-te-certifikohet-si-kandidat-per-skenderajn

“Fatkeqësisht z.Lushtaku ka vendime të shkallës së prerë dhe siç nuk iu lejua Albin Kurtit të kandidojë as Lushtaku nuk do të jetë kandidat zyrtar i partisë sime”, tha Lladrovci në emisionin PRIME të RTK-së.

Ai tha se nuk i gëzohet kësaj, por ripërseriti se nuk i ndërron fjalët që i ka thënë për atë dhe Bekim Jasharin.

Kujtojmë se kohëve të fundit Lladrovci dhe Lushtaku nuk është se kanë pasur raporte edhe aq të mira.

Kryetari i Drenasit ka qenë kundër që PDK të ketë kandidat që do t’i dalë përballë pjesëtarit të familjes Jashari, Bekimit.