Dafina Zeqirit i del nga kontrolli gjoksi pa sytjena

183
dafina-zeqirit-i-del-nga-kontrolli-gjoksi-pa-sytjena

Këngëtarja Dafina Zeqiri, po vazhdon angazhimin e saj intensiv mbi mbrëmjet muzikore.

Ajo ka arritur të ketë shumë data për këtë verë, shkruan Gazeta Press.

“Llafe, llafe”, titullohet kënga e re të cilën e solli në bashkëpunim me Lyrical Son.

E suksesin e kësaj kënge po e shijon duke u shfaqur e zjarrte dhe pa sytjena ./Gazeta Press/

The post Dafina Zeqirit i del nga kontrolli gjoksi pa sytjena appeared first on Gazeta Press.