Edona në çdo dasmë me fustan të ri, shumë e pyesin ku i ka ble…

170
edona-ne-cdo-dasme-me-fustan-te-ri,-shume-e-pyesin-ku-i-ka-ble…

Edona Llalloshi ka marrë zemrat e shumë njerëzve me zërin e saj dhe kjo e ka bërë të pranishme në shumë dasma.

Ajo që nga fillimet e karrierës së saj ka qenë e dalluar për veshjet super të bukura.

Fustanet janë ato që bien në sy më së shumti sidomos nëpër dasma, dhe patjetër që Edona është njëra ndër më të pëlqyerat.

Si veshja më e pëlqyer sigurisht që ka edhe interesime për dizajnerin ose dyqani ku ajo i blenë.

The post Edona në çdo dasmë me fustan të ri, shumë e pyesin ku i ka ble… appeared first on Gazeta Press.