Përleshje fizike në Fushë Kosovë, arrestohen 8 persona

212
perleshje-fizike-ne-fushe-kosove,-arrestohen-8-persona

8 persona janë arrestuar sot pas një përleshje fizike në rrugën “Nëna Terezë” në Fushë Kosovë .

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës në Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti për lajmi.net ka treguar se si pasojë e rrahjes nga mjetet e forta që janë përdorur, një person ka pësuar lëndime trupore.

“Sot rreth orës 18:00 është pranuar informata për një përleshje fizike në progres në rrugën Nëna Terezë në Fushë Kosovë. Si pasojë e rrahjes, nga mjetet e forta që janë përdorë, një person ka pësuar lëndime trupore.Aktualisht policia po vazhdon punën për zbardhjen e rrethanave dhe motiveve që karakterizojnë ngjarjen”, tha Ahmeti për lajmi.net.

Aktualisht policia po vazhdon punën për zbardhjen e rrethanave dhe motiveve që karakterizojnë ngjarjen