Messi: Kurrë s’e kam menduar se do të vijë kjo ditë

204
messi:-kurre-s’e-kam-menduar-se-do-te-vije-kjo-dite

Messi e ka nisur konferencën për media ku po njofton se nuk do të vazhdojë më me Barcelonën.

Ai e nisi konferencën me lot në sy.

Në fjalimin e tij, ai tha se nuk e kishte menduar kurrë se do të vinte kjo ditë

“Kurrë nuk e kam menduar se do të vijë kjo ditë. Nuk e kam parafytyruar këtë ditë kurrë dhe se do të largohesha kështu. Kisha dashur stadiumin me shumë tifozë” – u shpreh Messi

The post Messi: Kurrë s’e kam menduar se do të vijë kjo ditë appeared first on RahovecNET.