Sa truproje i ka Tayna?

184
sa-truproje-i-ka-tayna?

Tayna vetëm pak ditë më parë i dha dritën jeshile projektit të saj më të ri, këngës me titull “Taka”.

Tematika e këngës dhe videoklipit, po kalon mes komentesh pozitive dhe negative, pasi disa mendojnë që Tayna po bëhet eksplicite.

Këngëtarja edhe këtë verë e ka agjenden mjaftë të ngjeshur, pasi ka shumë mbrëmje muzikore brenda dhe jashtë vendit.

Se është “full”, e dëshmon edhe përmes postimeve në Instagram.

Ndryshe, në koncerte dhe mbrëmje muzikore, Tayna shoqërohet nga disa truproje. /Kosovarja/

Siguri e nivelit të lartë, apo?

The post Sa truproje i ka Tayna? appeared first on Gazeta Press.