Wednesday, March 22, 2023

Arkivat Përditshëm August 2, 2021

ky-eshte-reagimi-i-ceces-pasi-meson-se-kenget-e-saj-degjohen-ne-shqiperi

Ky është reagimi i Ceces pasi mëson se këngët e saj dëgjohën në Shqipëri

0
Këngëtarja Ceca është rikthyer sërish në vëmendje duke krijuar polemika për faktin se gjatë këtij sezoni veror, këngët e saj po dëgjohen me të...
​shumica-e-lehonave-ne-sektorin-privat-po-i-humbin-vendet-e-punes

​Shumica e lehonave në sektorin privat po i humbin vendet e punës

0
Papunësia e gjinisë femërore në Kosovë dhe çështja e pushimit të lehonisë për gratë shtatzëna të cilat punojnë në sektorin privat, mbeten ende probleme...
rexhbecaj-huazohet-te-bochum

Rexhbeçaj huazohet te Bochum

0
Elvis Rexhbecaj do ta vazhdojë karrierën e tij te VfL Bochum në formë huazimi. Siç njofton skuadra e njohur gjermane, Rexhbecaj është huazuar nga Wolfsburg...
“rrudheni-gojen-ose-ju-rrudhen-xhepat”-–-lekaj-e-padit-per-shpifje-hysen-durmishin

“Rrudheni gojën ose ju rrudhen xhepat” – Lekaj e padit për shpifje Hysen Durmishin

0
Këtë ai e ka bërë të ditur me anë të një postimi në Facebook,  shkruan Rahovec.net. “Sot e dorëzova padinë kundër fyerjeve dhe shpifjeve të...
sa-truproje-i-ka-tayna?

Sa truproje i ka Tayna?

0
Tayna vetëm pak ditë më parë i dha dritën jeshile projektit të saj më të ri, këngës me titull “Taka”. Tematika e këngës dhe videoklipit,...
shtime:-gatimet-tradicionale!-(video)

Shtime: Gatimet tradicionale! (Video)

0
Qytetarët krijojnë biznese private familja mustafa nga shtimja e njohur për gatime tardicionale Nga Shtimja, një kronikë ku flitet për një familje, e cila me vetëiniciativë,...