Vajza e Lutfi Hazirit humbë të dashurin. Pyet për të…

377
vajza-e-lutfi-hazirit-humbe-te-dashurin.-pyet-per-te…

Vajza e politikanit Lutfi Haziri, është kaq e bukur dhe pro.vokative, ku me secilin postim të saj tërheq vëmendjen e fansave dhe mediave rozë.

Ajo së fundmi në Instastory ka postuar një fotografi, e cila po na le të kuptojmë se ajo ka rënë në dashuri me dikë.

“U dashurova me një djalë shqipëtar që nuk ka devijuar, a e keni parë atë”, shkruan ajo në postimin që ka shpërndarë.

Çka është ky postim? Është dashuruar e i ka humbur i dashuri, apo si është puna?/kosovarja

The post Vajza e Lutfi Hazirit humbë të dashurin. Pyet për të… appeared first on Gazeta Press.