Sunday, September 25, 2022
Ballina 2021 August

Arkiva Mujore August 2021

shtatzene-per-here-te-dyte?-ndjekesit-urojne-rezarta-shkurten

Shtatzënë për herë të dytë? Ndjekësit urojnë Rezarta Shkurtën

0
Prej ditësh Rezarta Shkurta dhe partneri i saj Ermal Hoxha kanë nisur pushimet në Kretë të Greqisë e po kalojnë kohën në privatësinë e...
xhafer-tahiri-konfirmon-mos-pjesemarrjen-ne-takimin-e-ftuar-nga-kurti

Xhafer Tahiri konfirmon mos-pjesëmarrjen në takimin e ftuar nga Kurti

0
Xhafer Tahiri e ka konfirmuar për KosovaPress se nuk do të jetë pjesëmarrës në këtë takim. Ai është pyetur nëse njëjtë do të veprojnë edhe...
policia-ne-prizren-shqiptoi-204-fleteparaqitje-per-mos-respektim-te-masave

Policia në Prizren shqiptoi 204 fletëparaqitje për mos respektim të masave

0
Në realizim të vendimit të Qeverise për masat e përgjithshme dhe të veçanta për kontroll, parandalimin dhe luftimin e pandemisë COVID-19, policia rajonale në...
drenica-triumfon-ne-udhetim-ndaj-dukagjinit

Drenica triumfon në udhëtim ndaj Dukagjinit

0
Ka përfunduar ndeshja e fundit e xhiros së dytë në Superligën e Kosovës në futboll. Klubi Futbollistik “Drenica” ka arritur fitore të madhë në udhëtim...
vetura-terheqese-elektrike-nga-cupra

Vetura tërheqëse elektrike nga Cupra

0
Cupra vazhdon, me një ritëm të shpejtë dhe shpall një koncept të ri elektrik. Emri i tij është Urban Rebel, dhe ne do të jemi...
ministria-e-tregtise-tha-se-skemat-e-granteve-kapin-vleren-e-3.6-milione-eurove

Ministria e Tregtisë tha se skemat e granteve kapin vlerën e 3.6 milionë eurove

0
Ministrja e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari, sot në një konferencë për medie ka njoftuar për lansimin e tri skemave të granteve për...
qeveria-themelon-komitetin-per-koordinimin-dhe-vleresimin-e-situates-me-pandemine

Qeveria themelon Komitetin për koordinimin dhe vlerësimin e situatës me pandeminë

0
Sipas njoftimit, vendimi është marrë sot në mbledhjen elektronike ku është miratuar vendimi për themelimin e Komitetit në fjalë. Ky vendim vjen një ditë pas...
policia-ne-ferizaj-shqipton-sot-98-gjoba-per-mosrespetktim-te-masave-anti-covid

Policia në Ferizaj shqipton sot 98 gjoba për mosrespetktim të masave Anti-COVID

0
Në zbatim të vendimit të fundit të Qeverisë për masat e përgjithshme dhe të veçanta për kontrollin, parandalimin dhe luftimin e Pandemisë COVID-19, ekipe...
cka-kapi-geti-sot-ne-plazh?

Çka kapi Geti sot në plazh?

0
Getoar Selimi gjeti ‘kapi’ sot dy lloje të peshkut në një plazh të Afrikës. Ai postoi fotografi në Instagram ku shihet me peshqit të llojeve...
pochettino:-messi-i-dha-besim-ekipin-sapo-e-preku-topin-per-here-te-pare

Pochettino: Messi i dha besim ekipin sapo e preku topin për herë të parë

0
Debutimit i Lionel Messit me fanellën e PSG-së u shoqërua me brohoritjet entuziaste nga 6,000 tifozë të cilët kishin udhëtuar për të ndjekur nga...