Wednesday, March 22, 2023

Arkivat Përditshëm July 30, 2021

ja-cfare-bejne-miloti-e-edona-kur-kane-per-te-kenduar-ne-dasma

Ja çfarë bëjnë Miloti e Edona kur kanë për të kënduar në dasma

0
Sezona e dasmave po vazhdon. Pas një peridhe të gjatë të pauzës këngëtarët po i shijojnë koncertet e dasmat, shkruan Gazeta Press. Edhe Edona e Milot...
ja-sa-vlen-nje-medalje-e-arte-ne-lojerat-olimpike

Ja sa vlen një medalje e artë në Lojërat Olimpike

0
Kur ne kemi qenë të vegjël kemi menduar gjithmonë se medaljet e arta në Lojërat Olimpike ishin të krijuara tërësisht nga ari, mirëpo e...
volkswagen-prezanton-veturen-e-re-taigo

Volkswagen prezanton veturën e re Taigo

0
Kompania gjermane Volkswagen gjatë vitit të kaluar ka pasuruar gamën e saj të gjerë në tregun e Amerikës së Jugut, duke prezantuar SUV-Coupe modelin...
hoqi-taksen-per-bllokat-nga-serbia,-haradinaj-e-quan-“mashtrues”-kurtin:-ne-dialog-po-shet-patriotizem

Hoqi taksën për bllokat nga Serbia, Haradinaj e quan “mashtrues” Kurtin: Në dialog po...

0
Ai me anë të një komunikate për media këtij vendimi i është referuar si “mashtrimi vazhdon”, shkruan Rahovec.net. Madje sipas tij, Kurti po shet leksione...
lamtumire-“mini-shengen”

Lamtumirë “Mini-Shengen”

0
1. Sot në Shkup, “troika” e Novi Sadit varrosi “Mini-Shengenin Ballkanik” dhe inauguroi trilateralen. Vuqiqi dështoi, plotë tri vite, që ta shes reinkarnimin e...