Wednesday, March 22, 2023

Arkivat Përditshëm July 28, 2021

pse-dhe-per-ke-i-bene-gjithe-keto-te-mira-halil-kastrati?

Pse dhe për kë i bënë gjithë këto të mira Halil Kastrati?

0
Halil Kastrati urohet çdo ditë nga shpirti prej njerëzve në nevojë dhe atyre që e admirojnë punën e tij të bamirsisë. E kemi parë shumë...
vv:-do-te-rriten-te-hyrat-dhe-zvogelohet-borxhi-publik

VV: Do të rriten të hyrat dhe zvogëlohet borxhi publik

0
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Armend Muja ka deklaruar se me anë të rishikimit të buxhetit do të rriten të hyrat për vendin, ndërsa do...
bekim-haxhiu:-para-nje-muaji-ne-thesarin-e-shtetit-jane-vjedhur-200-mije-euro,-rasti-eshte-fshehur

Bekim Haxhiu: Para një muaji në Thesarin e Shtetit janë vjedhur 200 mijë euro,...

0
Deputeti opozitar ka ngritur dyshime për një vjedhje të re në Thesarin e Shtetit në vlerë prej 200 mijë eurosh dhe ka akuzuar ministrin...
chelsea-eshte-gati-te-paguaje-130-milione-euro-per-lukakun

Chelsea është gati të paguajë 130 milionë euro për Lukakun

0
Klubi anglez, Chelsea ishte gati të shpenzonte 130 milionë euro për sulmuesin Romelu Lukaku, por Interi thuhet se ia mbylli derën. Sulmuesi belg ishte i...
blackberry-pritet-te-paraqet-nje-telefon-me-mbeshtetje-5g

BlackBerry pritet të paraqet një telefon me mbështetje 5G

0
Tifozët e kësaj marke mund të shpresojnë ende për diçka, veçanërisht tani që po vijnë zëra se telefoni BlackBerry që mbështet 5G është ende...
dua-shijon-pushimet-ne-shqiperi,-ekspozon-te-pasmet-seksi

Dua shijon pushimet në Shqipëri, ekspozon të pasmet seksi

0
Këngëtarja e famshme Dua Lipa ka disa ditë që po gjendet në Shqipëri. Bukuroshja atje po e shfrytëzon kohën edhe për të pushuar në vendet...