E martë, 21 Shtator, 2021
Reklama
Ballina SPORT Rooney skandaloz, shihet në “selfie” me vajza gjysmë të zhveshura

Rooney skandaloz, shihet në “selfie” me vajza gjysmë të zhveshura

34
rooney-skandaloz,-shihet-ne-“selfie”-me-vajza-gjysme-te-zhveshura
Menaxheri aktual i Derby County ka fituar vëmendjen e tabloidëve britanik.

Ai ra në gjumë në një klub nate dhe fotot përfunduan shumë shpejt në internet.  Ish ylli i Manchester United dhe menaxheri aktual i Derby County, 35 vjeç, festoi në një klub nate në shoqërinë e disa vajzave, përfshirë modelen e Snapchat Tayler Ryanz.

Rooney u përjetësua duke fjetur në një karrige dhe vajzat ‘shfrytëzuan rastin’ për të bërë disa selfie me ish-yllin britanik. Siç raportohet nga Sun, vajzat ‘jo shumë të veshura’ që po kalonin mbrëmjen me të, bënë fotografi me ish-yllin e Djajve të Kuq i cili bëri hallakamë internetin për disa orë.

Nuk është hera e parë që Rooney përfundon në faqet e mediave britanike dhe tabloideve, pasi me të vërtetë, vitet e fundit ai ka dhënë shumë për të shkruar.

The post Rooney skandaloz, shihet në “selfie” me vajza gjysmë të zhveshura appeared first on RahovecNET.