Brenda baneses luksoze të Elites dhe Gjikos

257
brenda-baneses-luksoze-te-elites-dhe-gjikos

Gjiko është reperi nga Peja, që ka një fond të madh këngësh, pjesa më e madhe e të cilave hite të pa diskutueshme.

Së fundi, ai erdhi në bashkëpunim me Melida Ademin dhe Nora Istrefin, në këngën “Aty Caramba”.

Në jetën private, Gjiko është më rehat se kurrë, pasi është në krahët e gruas që do dhe bashkë me dy fëmijët e tyre kanë krijuar një portret të mrekullueshëm familjar.

Gjiko, Elita dhe fëmijët e tyre jetojnë në një banesa private në Prishtinë, e cila duket se ka mjaftë hapsirë dhe është mobiluar me shije./kosovarja

The post Brenda baneses luksoze të Elites dhe Gjikos appeared first on Gazeta Press.